skip to Main Content

Chcielibyśmy by zarówno rodzice jak i pozostali uczestnicy mogli w pełni korzystać z kursu, nie utrudniając sobie nawzajem pobytu. Przypominamy, że dzieci bez opieki dorosłego, nie mogą przebywać na terenie ośrodka ani brać udziału w kursie. Uprzejmie prosimy rodziców o pamiętanie, że namiot wykładowy nie jest miejscem przeznaczonym do zabaw dzieci.

Dzieci w wieku 0 – 4 pozostają pod opieką rodziców

Do dyspozpozycji rodzin z dziećmi do 4 roku życia, zostanie udostępniony specjalnie przygotowany namiot oraz plac zabaw. Namiot, będzie znajdować się na terenie parku, w częsci pola namiotowego wyznaczonego dla rodzin z dziećmi. Namiot i plac zabaw jest przeznaczony tylko dla dzieci pozostających tam pod opieką rodziców.

Dzieci w wieku 5 – 7 lat – przedszkole z opiekunkami

Do dyspozycji rodzin z dziećmi od 5 do 7 roku życia, zostanie udostępnione przedszkole: namiot + plac zabaw. Dzieci będą przebywały pod opieką profesjonalnych przedszkolanek, wspieranych przez rodziców dzieci chodzących do przedszkola.

Dzieci w wieku 8 – 14 lat – świetlica młodzieżowa

Nastolatki bedą miały mini boisko sportowe oraz namiot do działań artystycznych; będą pod opieką profesjonalnych nauczycieli.

Zasady funkcjonowania przedszkola

  • Przedszkole działa w godzinach 10.00 – 18.00 (tylko w trakcie trwania sesji i wykładów).
  • Rodzice przyprowadzają dziecko do przedszkola i odbierają je w kontakcie z opiekunką (dzieci samodzielnie nie zgłaszają się do przedszkola).
  • Rodzice przyprowadzają dziecko punktualnie i po zakończonej sesji niezwłocznie odbierają z przedszkola.
  • Przedszkole nie zapewnia wyżywienia. Rodzice oddają dziecko do przedszkola z przygotowanym dla niego jedzeniem i piciem.
  • Rodzice pozostają w kontakcie z przedszkolem. Nie wyłączamy telefonów komórkowych w trakcie pozostawienia dziecka w przedszkolu.
  • Oddanie dziecka do przedszkola jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu przedszkola.
  • Wieczorem dla dzieci i młodzieży przewidujemy seanse filmowe (od 20:00 do 23:00).

Bardzo prosimy wszystkie rodziny o rejestrację do 10 czerwca 2018. Dotyczy to również rodzin z małymi dziećmi – ułatwi nam to przygotowanie odpowiadniej infrastrukry. Bez wcześniejszej rejestracji nie gwarantujemy miejsca w przedszkolu.

Kontakt

Szczegółowych informacji udziela Dorota Plat +48 607 237 137, dorota.plat@gmail.com

Back To Top
×Close search
Search